Słońce i plaża, jest tym, czego potrzebujemy każdego lata podczas wakacji. Co roku wybieramy nadmorskie kurorty, które oferują nam szeregi rozrywek. Jednym z najpiękniejszych miejsca nad naszym morzem i niewątpliwie najbardziej urokliwym jest Rewal. Ta piękna miejscowość co roku przyciąga wielu turystów, którzy chętnie tam wracają. Pokoje w Rewalu dostępne dla turystów bardzo szybko zostają zajęte i przez cały sezon przeżywają oblężenie.

Plaża

Pokoje Rewal są bardzo zadbane i czyste. Noclegi Rewal można znaleźć w hotelach, domkach letniskowych, albo prywatnych kwaterach. Tak naprawdę, jeśli ktoś chce wybrać się do tej miejscowości na wakacje powinien rezerwować pokoje dużo wcześniej. Wyłącznie wtedy ma możliwość znaleźć coś dla siebie, nie przepłacić i w ogóle wybrać się na urlop do Rewala. Miejscowość ta jest najczęściej odwiedzaną przez turystów. Właśnie dzięki nim, Rewal jest jedną z najbogatszych gmin w Polsce. Jako stolica gminy oferuje bardzo wiele. Rewal jest centrum rozrywkowym kulturowym oraz oświaty całej gminy to tam odbywają się zawody, koncerty i wszelkie festyny. Wszyscy mają możliwość uczestniczenia w takich rozrywkach. Poza tym można w nim znaleźć wiele innych atrakcji, takich jak niezwykły chrześcijański kościółek w centrum wioski w kształcie łodzi oraz nieopodal niej znajdująca się latarnia morska. W Rewalu nie ma możliwości się nudzić.

Amatorzy sportów mogą korzystać do woli z hali sportowej o powierzchni aż 1200 metrów kwadratowych wraz z siłownią oraz krytego basenu. Dzięki tym atrakcji nawet podczas brzydkiej pogody można miło spędzić czas. W Rewalu jest również kilka kawiarni, restauracji oraz małych knajpek i smażalnia ryb. Jako Wosiak z tradycjami sięgającymi drugiej połowy piętnastego wieku Rewal jest bardzo uroczy miejscem. Na każdym kroku można zauważyć tam rybacką tradycję. Na morzu zawsze zacumowane są kutry rybackie, na których rybacy co dzień łowią ryby, które później wprost ze swojej łodzi sprzedają. Dzięki temu turyści mają możliwość spróbować świeżutkiej ryby, którą samemu mogą przyrządzić według własnego gustu. Jeśli ktoś woli specjały tamtejszej kuchni może odwiedzić smażalnie ryb, gdzie podawane są również świeże produkty. W Rewalu nie ma możliwości się nudzić, a dzięki szeroko rozwiniętym połączeniom łato jest się tam dostać zarówno samochodem, jak i pociągiem.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *